Powrót na górę
Rejsy
Rejsy

Rejsy

Rejsy wycieczkowe tradycyjną białą flotą to nasza specjalność! Zapraszamy do przeżycia morskiej przygody na tradycyjnych katamaranach Żeglugi Gdańskiej. Szerokie spektrum oferowanych przez nas kierunków pozwoli odwiedzić najpiękniejsze rejony Zatoki Gdańskiej, Mierzei Wiślanej.

Krynica Morska - Elbląg Nowość

Krynica Morska - Elbląg

Trasa: Krynica Morska - Elbląg

Odkryj uroki rejsu z Elbląga do Krynicy Morskiej! Zanurz się w malowniczych widokach i przeżyj niezapomnianą przygodę na wodach Zalewu Wiślanego.

Gdańsk - Hel

Trasa: Gdańsk - Hel

Zapraszamy na dwugodzinny rejs z Gdańska do Helu podczas którego możesz podziwiać piękno Zatoki Gdańskiej.

Gdańsk - Hel
Gdynia - Hel

Gdynia - Hel

Trasa: Gdynia - Hel

Po zwiedzeniu oceanarium godzinny rejs pozwoli przenieść się z Gdyni na Hel, który zwany jest "początkiem Polski".

Gdynia - Przekop Mierzei Wiślanej

Trasa: Gdynia - Przekop Mierzei Wiślanej

Pozwól sobie na fantastyczną przygodę i wybierz się z nami na Mierzeję Wiślaną! Zobacz przekop korzystając z naszej nowej usługi BOAT&BIKE.

Gdynia - Przekop Mierzei Wiślanej Nowość
Gdańsk - Westerplatte

Gdańsk - Westerplatte

Trasa: Gdańsk - Westerplatte

Podczas wolnego czasu warto poczuć ducha historii wraz z naszą tradycyjną białą flotą, dlatego zapraszamy na rejs na historyczne Westerplatte.

Zwiedzanie Portu Gdynia

Trasa: Zwiedzanie Portu Gdynia

Przekonaj się na własne oczy jak wygląda trzeci największy port morski w Polsce. Zachęcamy do wspólnego zwiedzenia Portu Marynarki Wojennej, Stoczni Marynarki Wojennej, Stoczni Nauta oraz...

Zwiedzanie Portu Gdynia
Gdańsk - Sopot

Gdańsk - Sopot

Trasa: Gdańsk - Sopot

Nie tylko pociągiem czy autobusem, ale także z naszą Żeglugą dotrzesz w atrakcyjny sposób z centrum Gdańska do Sopotu Prosto z Molo możesz udać się na tak zwany 'Monciak' - jeden z...

Krynica Morska - Frombork

Trasa: Krynica Morska - Frombork

Po skorzystaniu z atrakcji turystycznych oferowanych przez Krynicę Morską polecamy rejs do zabytkowego Fromborka, który oferuje zwiedzanie Wzgórza Katedralnego oraz planetarium - miejsca...

Krynica Morska - Frombork
Sopot - Hel

Sopot - Hel

Trasa: Sopot - Hel

Podczas tego rejsu szybko możemy przemieścić się z Półwyspu Helskiego do tętniącego życiem Sopotu, gdzie każdy turysta napotka szereg atrakcji i okazji do spędzania wolnego czasu.