Powrót na górę
Czartery i imprezy okolicznościowe
Czartery i imprezy okolicznościowe

Czartery i imprezy okolicznościowe

Dzielimy miłość i pasję do białej floty dlatego z wielką przyjemnością organizujemy na naszych katamaranach imprezy okolicznościowe zarówno dla firm jak i osób prywatnych

Szanowni Państwo,

Oprócz regularnych połączeń po Zatoce Gdańskiej czy rejsów wycieczkowych do Bałtijska, zajmujemy się również organizacją bankietów, konferencji oraz różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Czartery statków mogą odbywać się na dowolnie wybranych liniach tj. z portów: Gdańsk, Gdynia lub Sopot, w obrębie Zatoki Gdańskiej, z portem docelowym wskazanym przez Państwa.

Reprezentacyjną i flagową jednostką naszej firmy jest katamaran m/v "Onyx".

Na statku, na pokładzie górnym, znajduje się sala restauracyjna, gdzie jednorazowo można zorganizować bankiet w formie szwedzkiego stołu dla około 200 osób oraz miejsca siedzące dla 96 osób. Na pokładzie dolnym znajduje się salon rufowy zawierający po około 60 miejsc, przy stolikach dwu, cztero i sześcioosobowych. Dodatkowo w części dziobowej, na pokładzie dolnym znajduje się sala taneczna bądź konferencyjna, mogąca pomieścić do 100 osób.

Bardzo dobrą kuchnią i profesjonalną obsługą, jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdy bankiet i przyjęcie, które może być połączone z zabawą w trakcie rejsu po Zatoce Gdańskiej, a także przygotować każde wcześniej uzgodnione zamówienie wg przykładowych zestawów obiadowych lub innych zestawach zaproponowanych przez Państwa. Przy cateringu współpracujemy z restauracją Marineros czterogwiazdkowego Hotelu Admirał**** z Gdańska.

Oferujemy również rejsy mniejszymi jednostkami, które mogą zabierać na pokład do 170 pasażerów. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, dlatego też uprzejmie prosimy o kontakt i przesłanie krótkiej wiadomości e-mail zawierającej wszelkie szczegóły planowanej imprezy na adres zegluga@zegluga.pl.

Czartery statków i katamaranów

ceny nie zawierają podatku VAT

statki

CZAS

do 3 godz.

do 5 godz.

do 7 godz.

do 10 godz.

do 12 godz.

CENA

11.000

13.000

16.000

22.000

25.000

katamarany

CZAS

od 3 godz.

do 5 godz.

do 7 godz.

do 10 godz.

do 12 godz.

CENA

15.000

19.000

25.000

34.800

43.000

 

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par.1 Kodeksu Cywilnego. Ponadto podane kwoty są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie. W celu dobrania odpowiedniej oferty wraz z ostatecznym cennikiem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (58) 301 49 26 lub (58) 620 26 42 .