Powrót na górę
Charters and events
Charters and events

Charters and events

We share our love and passion for the white fleet, therefore we organize events at our catamarans with great pleasure. We offer this service both for companies and private persons

Szanowni Państwo,

Oprócz regularnych połączeń po Zatoce Gdańskiej czy rejsów wycieczkowych do Bałtijska, zajmujemy się również organizacją bankietów, konferencji oraz różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych.


Czartery statków mogą odbywać się na dowolnie wybranych liniach tj. z portów: Gdańsk, Gdynia lub Sopot, w obrębie Zatoki Gdańskiej, z portem docelowym wskazanym przez Państwa.


Reprezentacyjną i flagową jednostką naszej firmy jest katamaran m/v "Onyx".


Na statku, na pokładzie górnym, znajduje się sala restauracyjna, gdzie jednorazowo można zorganizować bankiet w formie szwedzkiego stołu dla około 200 osób oraz miejsca siedzące dla 96 osób. Na pokładzie dolnym znajduje się salon rufowy zawierający po około 60 miejsc, przy stolikach dwu, cztero i sześcioosobowych. Dodatkowo w części dziobowej, na pokładzie dolnym znajduje się sala taneczna bądź konferencyjna, mogąca pomieścić do 100 osób.


Bardzo dobrą kuchnią i profesjonalną obsługą, jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdy bankiet i przyjęcie, które może być połączone z zabawą w trakcie rejsu po Zatoce Gdańskiej, a także przygotować każde wcześniej uzgodnione zamówienie wg przykładowych zestawów obiadowych lub innych zestawach zaproponowanych przez Państwa. Przy cateringu współpracujemy z restauracją Marineros czterogwiazdkowego Hotelu Admirał**** z Gdańska.


Oferujemy również rejsy mniejszymi jednostkami, które mogą zabierać na pokład do 170 pasażerów. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, dlatego też uprzejmie prosimy o kontakt i przesłanie krótkiej wiadomości e-mail zawierającej wszelkie szczegóły planowanej imprezy na adres zegluga@zegluga.pl.

Chartering vessels and catamarans

Prices do not include the VAT tax.

vessels/hydrofoils

TIME

up to 3 hours

up to 5 hours

up to 7 hours

up to 10 hours

up to 12 hours

PRICE

PLN 11,000

PLN 13,000

PLN 16,500

PLN 22,000

PLN 25,000

catamarans

TIME

up to 3 hours

up to 5 hours

up to 7 hours

up to 10 hours

up to 12 hours

PRICE

PLN 15,000

PLN 19,000

PLN 25,000

PLN 34,800

PLN 43,000

 

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par.1 Kodeksu Cywilnego. Ponadto podane kwoty są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie. W celu dobrania odpowiedniej oferty wraz z ostatecznym cennikiem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (58) 301 49 26 lub (58) 620 26 42 .