Powrót na górę
Najnowsze aktualności Żegluga Gdańska
Aktualności

Aktualności

Tutaj opowiadamy co w morzu (i okolicach) szumi. Nowości, ciekawostki, aktualne informacje - wszystko w zasięgu jednego kliknięcia.

Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

  • Data: 8 cze 2017

NOWY SEZON, NOWA STRONA, NOWE REJSY!

Miło nam poinformować, iż z myślą o naszych wyjątkowych Klientach stworzyliśmy nową stronę internetową, na której z łatwością znajdą Państwo wiele przydatnych informacji. Nasza nowa witryna posiada wiele funkcji, dzięki którym jest bardziej przejrzysta, estetyczna i wygodna w obsłudze.

WYSZUKIWARKA REJSÓW

Nowością na stronie jest wyszukiwarka rejsów pozwalająca w szybki sposób przedstawić rozmaite możliwości oferowanych przez nas kierunków. Od teraz każdy z naszych Gości może za pomocą przyjaznego modułu wyszukać interesujący rejs. To jeszcze nie wszystko! Wystarczy uzupełnić tylko jedno pole, a nasz system zaprezentuje w formie listy wszystkie rejsy odbywające się z/do wybranego portu.

PRZYDATNE INFORMACJE

Wiedzy nigdy za wiele! Przy każdej opcji rejsu mogą Państwo zapoznać się z najważniejszymi informacjami, min. rozkładem, lokalizacją kas oraz komunikatami dedykowanymi poszczególnym rejsom (min. godziny zakupu biletów w kasie przed sopockim molo).

KALENDARZ REJSÓW

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy moduł kalenadrza, dzięki któremu, z łatwością sprawdzą Państwo, w jakich dniach kursują nasze statki na konkretnych trasach. Mamy nadzieję, że spotkamy się Państwem podczas wielu rejsów i wspólnie przeżyjemy morską przygodę statkami tradycyjnej białej floty.