Powrót na górę
Najnowsze aktualności Żegluga Gdańska
Aktualności

Aktualności

Tutaj opowiadamy co w morzu (i okolicach) szumi. Nowości, ciekawostki, aktualne informacje - wszystko w zasięgu jednego kliknięcia.

Rejs katamaranem & wycieczka rowerowa czyli relacja autorów bloga Znajkraj z wycieczki do Helu

  • Data: 12 wrz 2019

Rower i rejs katamaranem? Brzmi jak plan idealny! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem Autorów bloga Znajkraj opowiadającym o rejsie z Żeglugą Gdańską oraz o ścieżkach rowerowych na 35-kilometrowej Mierzei Helskiej.

'Trasa rowerowa biegnąca po Mierzei Helskiej była jedną z pierwszych przygotowanych tras rowerowych w Polsce. Leśna droga dla rowerów z Helu do Juraty i dalej aż do Władysławowa przez wiele lat budziła zachwyt turystów przyjeżdżających na popularny "Półwysep” i cieszyła mieszkańców. Jak obecnie wygląda popularny szlak Hel-Władysławowo, co zmieniło się na Helu w ostatnim czasie? Na wycieczkę rowerami po Półwyspie Helskim popłynęliśmy katamaranem Żeglugi Gdańskiej, realizując jeden z najatrakcyjniejszych w Polsce pomysłów na jednodniowy, aktywny wypoczynek, przepełniony krajoznawczymi smaczkami.'  - te słowa otwierają niesamowicie interesujący artykuł na blogu podróżniczym Znajkraj, który opisuje rejs katamaranem Żeglugi Gdańskiej na trasie Gdańsk - Hel oraz trasy rowerowe ulokowane na Półwyspie Helskim. 

Serdecznie dziękujemy Autorom fantastycznego bloga Znajkraj za niesamowite zdjęcia oraz przedstawienie opisu podróży morskiej jednym z naszych katamaranów, a Was kochani Czytelnicy zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

Przypominamy, że do 30 września możecie popłynąć z nami z Gdyni do Helu oraz z Gdańska przez Sopot do Helu

Morsko zapraszamy!