Powrót na górę
Rejs Gdynia - Sopot
Rejs wodolotem Sopot - Gdynia

Rejs wodolotem Sopot - Gdynia

Wyszukaj rejs

Szczegóły połączenia

 

Natura i miasto mogą iść w parze! Wybierając połączenie Gdynia - Sopot możemy podziwiać z pokładu statku uroki Rezerwatu Przyrody na Kępie Redłowskiej, nadmorski bulwar, strome klify orłowskie, molo w Orłowie oraz piękne trójmiejskie plaże idealnie wrysowane w miejski klimat.

Rozkład połączeń

Sopot - Gdynia

Odjazd

19:45 R

Przyjazd

20:00 R

* Symbol "R" podany przy godzinie rejsu określa rejs rezerwowy. Oznacza to, że rejs ten może się nie odbyć gdy zbierze się niewystarczająca liczba osób. UWAGA! Rejsy wodolotami odbywają się tylko w przypadku bardzo dobrych warunków pogodowych. Informacje na temat warunków można uzyskać u obsługi kas.

CENA BILETU W JEDNĄ STRONĘ

50 zł

Bagaż wyłącznie podręczny do maksymalnie 5kg o wymiarach dopuszczalnych 42x32x25 cm.

Uwagi: Dzieci do lat 4 – bezpłatnie.

 

 

Kasy biletowe

  • Gdynia
  • Sopot

Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów na rejsy z/do Sopotu. Bilety są sprzedawane wyłącznie w dniu rejsu, jeżeli warunki atmosferyczne są sprzyjające.

Adres

Adres

al. Jana Pawła II 2, "Skwer Kościuszki"

Telefon

Telefon

(58) 620 26 42

fax. (58) 620 21 54

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

9:00 - 16:30
Od 15 czerwca kasa czynna codziennie 8:30 - 18:00

Uwaga

Uwaga!

Przerwa w pracy kasy w godzinach 13:30 - 14:30.

Od 25 kwietnia 2019 do 14 czerwca 2019 serdecznie zapraszamy do udziału w rejsach na trasie Gdańsk - Sopot i Sopot - Gdańsk, które będą odbywały się w weekendy oraz w tak zwane długie weekendy.
W dni powszednie zapraszamy do udziału w rejsach z Gdańska do Helu z przystankiem w Sopocie (Klient może zakończyć podróż w Sopocie).
Adres

Adres

Kasa znajduje się na końcu Molo

Telefon

Telefon

(+48) 606 686 306

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Kasa na końcu Molo: 9:30 - 18:30

Uwaga

Uwaga!

13:30 - 14:30

Galeria zdjęć

zobacz jakie czekają na Ciebie atrakcje

Inne polecane rejsy

Gdańsk - Westerplatte

Podczas wolnego czasu warto poczuć ducha historii wraz z naszą tradycyjną białą flotą, dlatego zapraszamy na rejs na historyczne Westerplatte. Wspomnienie tego ważnego miejsca na długo zostanie w...

Więcej

Zwiedzanie Portu Gdynia

Przekonaj się na własne oczy jak wygląda trzeci największy port morski w Polsce. Zachęcamy do wspólnego zwiedzenia Portu Marynarki Wojennej, Stoczni Marynarki Wojennej, Stoczni Nauta oraz...

Więcej

Sopot - Hel

Podczas tego rejsu szybko możemy przemieścić się z Półwyspu Helskiego do tętniącego życiem Sopotu, gdzie każdy turysta napotka szereg atrakcji i okazji do spędzania wolnego czasu.

Więcej