Powrót na górę
Rejs Gdynia - Jastarnia
Rejs Gdynia - Jastarnia

Rejs Gdynia - Jastarnia

Wyszukaj rejs

Szczegóły połączenia

 

Jastarnia – niegdyś wioska rybacka, dzisiaj tętniący życiem kurort nadmorski – który mimo popularności stale pokazuje rangę historycznego ducha miejsca.  W Jastarni możecie złapać promienie słoneczne na malowniczych plażach, a także odwiedzić miejsca takie jak zabytkowa Chata Rybacka, Latarnia Morska, a także Skansem Fortyfikacji II Rzeczypospolitej Polskiej.   W towarzystwie szumu morskich fal zaledwie w 1,5 godziny przewieziemy  Cię statkami białej floty z Gdyni do Jastarni.  

Rozkład połączeń

Gdynia - Jastarnia

Odjazd

9:15 R

17:00 R

Przyjazd

10:45 R

18:30 R

Jastarnia - Gdynia

Odjazd

11:00 R

18:45 R

Przyjazd

12:30 R

20:15 R

* Symbol "R" podany przy niektórych rejsach oznacza rejs rezerwowy. Oznacza to, że rejs oznaczony symbolem "R" może się nie odbyć gdy zbierze się niewystarczająca liczba osób.

Terminy kursowania

Tramwaje Wodne kursują w dniach:

Poprzedni
Następny

Legenda: 25 - terminy rejsów

Z powodu dużego zainteresowania rejsami na trasie Jastarnia - Gdynia - Jastarnia, uprzejmie informujemy, iż rejsy będą realizowane do 2 września 2018. Na statek można zabrać psa. Wymogiem jest posiadanie kagańca oraz smyczy. Psi Towarzysze pływają z nami za darmo.

Uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość realizacji dodatkowych rejsów, które mogą odbyć się na zamówienie grup zorganizowanych. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z Obsługą Kas.

Cennik biletów

na Rejs w jedną stronę

Normalny

40 zł

Ulgowy

30 zł

Rower

10 zł

* Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, młodzieży szkolnej oraz osobom posiadającym ważną legitymację studencką do 26 roku życia. Przejazdy bezpłatne: dzieci do lat 4.

Kasy biletowe

  • Gdynia
  • Jastarnia
Od 28.04.2018 kasa biletowa w Gdyni jest czynna w godzinach 9:00 - 16:00.
Adres

Adres

al. Jana Pawła II 2, "Skwer Kościuszki"

Telefon

Telefon

(58) 620 26 42

fax. (58) 620 21 54

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

9:00 - 16:00 - kasa czynna codziennie

Uwaga

Uwaga!

Przerwa w pracy kasy w godzinach 13:30 - 14:30.
Płatność tylko gotówką

Galeria zdjęć

zobacz jakie czekają na Ciebie atrakcje

Inne polecane rejsy

Gdynia - Hel

Po zwiedzeniu oceanarium godzinny rejs pozwoli przenieść się z Gdyni na Hel, który zwany jest "początkiem Polski". Na Helu możemy odwiedzić fokarium, wypocząć na pięknych plażach od strony...

Więcej

Zwiedzanie Portu Gdynia

Przekonaj się na własne oczy jak wygląda trzeci największy port morski w Polsce. Zachęcamy do wspólnego zwiedzenia Portu Marynarki Wojennej, Stoczni Marynarki Wojennej, Stoczni Nauta oraz...

Więcej
Wodolot

Gdańsk - Sopot - Hel

Wybierając połączenie Gdańsk - Hel w wygodny sposób przemieścimy się z gdańskiej starówki wprost na czyste i szerokie helskie plaże, gdzie przy okazji można odwiedzić fokarium oraz...

Więcej